Franchising

Macaristan’da geliştirilen ve dünyada USA FDA onaylı cihazlara sahip olan cihazlarını kullanan Go.Max, Türkiye’de EMS (Electro Muscle Stimulation) sistemine dayalı antrenman metodu ile yepyeni bir spor deneyimi sunmaktadır. Dünya’nın en iyi EMS cihazı onaylı E-fit’in Türkiye ve Ortadoğu’daki tek distribütörü Go.Max’dir. Dünya’da ABD sağlık bakanlığı onayına sahip olan ve tıbbi cihaz statüsünde işlem gören bir cihazdır.

Türkiye’de 3 şubesi bulunan Go.Max, bayilik ( franchise ) vermektedir.

Türkiye’nin en popüler şehirlerinde şubesi bulunan Go.Max, sizlere bayilik (franchise) hizmetlerini de sunmaktadır. Dünyadaki ilk USA FDA onayına sahip olan EMS cihazlarını kullanarak uygulamalarını sürdüren Go.Max stüdyoları, Türkiye’nin en popüler şehirlerinde şubeleri bulunan ve profesyonel EMS hizmetleri vermekte olan bir firmadır.

EMS antrenman sisteminin dünyadaki örneklerinin aynısı ülkemizde de kullanmakta olan Go.Max, kişiye özel olarak hazırlanmakta olan egzersiz sistemleri sayesinde daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

İş planlarınızın düzenlenmesi, bankalar arasındaki iletişimin ve organizasyonun hazır hale getirilmesi, taşıt ihtiyaçlarının karşılanması ve banka ilişkilerinin takibine kadar tüm destekler sizlere Go.Max bayilik hizmetleri çerçevesinde sunulmaktadır. Go.Max, aynı zamanda sizleri finansman açısından da destekleyerek her alanda eksiksiz bir şekilde işlerinizin aksamadan ilerleyebilmesini sağlar.

Yapı tanıtımlarınızın detaylı bir şekilde hazırlanması ve tesis planlaması içerisinde yer alan inşaat sürecinin de takip edilmesi Go.Max bayilik hizmetine başvurduğunuz zaman firma tarafından üstlenilmektedir. İnşaat planınızdaki sapmalar ve maliyeti uygun olan malzemelerin inşaat içerisinde yer alması konusunda Go.Max her zaman yanınızdadır.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama

Marketing yapı sistemini uzun süredir sektör içerisinde elde ettiği tecrübesi sayesinde oluşturmayı başaran Go.Max, bütün franchise alanlarındaki marketing malzemeleri alınabilecek online alışveriş hizmetleri de sunuyor. Reklam başlangıç paketini Go.Max franchise  hizmeti alanlara sunmakta olan firma tüm reklam çalışmalarınızı sizin yerinize üstleniyor.

Aktif bir şekilde düzenlenen halkla ilişkiler konuları sayesinde çevrenizde yer alan tüm rakiplerinizin bir adım daha önüne geçmeyi başarabilirsiniz. Mevcut müşterilerinize Go.Max franchise hizmeti ile kaliteli hizmet verirken, potansiyel yeni müşteri kitlenize de hitap etmeye başlayabilirsiniz.

Franchise alanlarının tamamına etkili bir eğitim hizmeti vermekte olan firma ortakları ve çalışanları ile birlikte günler boyunca sürecek pratik uygulamalarını sizlere sunuyor. Yerinde eğitim hizmetleri alabileceğiniz Go.Max franchise hizmetleri sayesinde ekibinizi sıfırdan kurmaya başlayabilirsiniz.

Personel idare edimi konusunda ve insan yönetim biçimi modelleri konusunda da bilgi alabileceğiniz franchise hizmetleri sayesinde müşterilerinizi ne şekilde kazanabileceğinizi ve duruma göre personel yönetimlerinizi ne şekilde yapabileceğinizi de öğrenebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için. 0312 428 15 15